Left Banner

Produkty ROLESKI dla cateringu

Roleski

Sprzedajemy produkty jednej z największych firm spożywczych Polski, tj. Roleski.Majonez, ketchup, a także różne sosy tej marki należą do artykułów chętnie kupowanych zarówno przez konsumentów, jak i firmy gastronomiczne. Wieloletnia działalność przedsiębiorstwa zaowocowała szerokim wyborem dodatków, które urozmaicają najróżniejsze dania – począwszy od potraw grillowych przez sałatki po pieczenie. Warto dodać, że firma stale się rozwija, oferując m.in. artykuły ekologiczne, jak i przyjazne osobom z nietolerancjami pokarmowymi (w tym glutenu). Niepowtarzalne wyroby tej marki sprawiają, że każde danie zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Obok tradycyjnych ketchupów – łagodnych i pikantnych, musztard oraz majonezów, w naszej ofercie odkryjecie Państwo wiele sosów, inspirowanych kuchniami z różnych stron świata. Idealnie nadają się one zarówno do dań w lokalach szybkiej obsługi czy z menu grillowym, jak i jako uzupełnienie oferty gastronomicznej sklepów oraz stacji benzynowych.

Działająca w Warszawie hurtownia spożywcza Fatic sprzedaje produkty Roleski w najróżniejszych opakowaniach. Można je kupić zarówno w wygodnych butelkach z aplikatorami, jak i wiaderkach. W przypadku pytań dotyczących oferty – jesteśmy do dyspozycji Klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry

right Banner