Left Banner

Nierzadko sosy są niezbędnym elementem posiłku. Bardzo go urozmaicają bądź stanowią ciekawy kontrast dla dań głównych. Dzięki temu kompozycja smaków i składników może wybrzmieć wyraźniej. Z tego powodu w naszej ofercie zamieściliśmy wyjątkowe produkty. Proponowany sos Sambal, w doskonałej cenie, to tradycyjny indonezyjski przysmak, który doda pikanterii wielu produktom.

Ze względu na to, że jesteśmy największym w Polsce importerem tego sosu oraz jedną z hurtowni, która sprzedaje go najdłużej, możemy polecić go Państwu jako dodatek do wypieków lub składnik produkowanej żywności. Wiele lat doświadczenia w sprowadzaniu tego specjału skutkuje tym, że możemy ręczyć za jego smak oraz wysoką jakość.

Co sprawia, że jest wyjątkowy?

Przede wszystkim uniwersalność. Chociaż podstawą tego cenionego na całym świecie specjału jest ostra papryka chili oraz kwas octowy, to sos ma wiele odmian. W każdej z nich znajdują się ciekawe składniki, które razem tworzą wyjątkową kompozycję.

Ta różnorodność sprawiła, że możemy zaproponować wiele typów sosu, np. odmiany: Sambal Verse Original Wendjoe lub wersję Light czy Premium Verse Sambal. Łączy je atrakcyjna cena, niezwykły smak i baza wykonana z przecieru z papryki. Natomiast różnią się intensywnością oraz głębią ostrych tonów, dlatego polecamy zapoznać się z dokładnym opisem każdego z produktów!

Sosy sprzedaż hurtowa – Sambal cena

Ofertę kierujemy głównie do hurtowni i wszelkich zakładów, dla których sos ten jest półproduktem do dalszej produkcji, lecz także do lokali gastronomicznych. Ze względu na to, że nasi Klienci potrzebują znacznych ilości produktu do przygotowywania np. wypieków, proponujemy sos w wiaderkach o wadze 10 kg, w niskich cenach.

Do czego jeść sos typu Verse Wendjoe?

To wyborny dodatek do wypieków, np. pieczywa, a także do ryżu, wszelkich makaronów lub kasz. Wspaniale sprawdza się jako podstawa marynaty lub przyprawa do mięs grillowanych bądź smażonych. Niewielkie ilości sosów Sambal Verse Wendjoe mogą także wzbogacić smak sałatek bądź przystawek.

Sprawdzą się w restauracjach i lokalach z kuchnią meksykańską, turecką, a nawet koreańską i oczywiście indonezyjską.

right Banner