Sos ostry sambal - tradycyjny indonezyjski przysmak

Dobrze dopasowane sosy, to nie tylko dodatek do posiłku. Wielokrotnie stanowią one bazę do otrzymania całkowicie nowego smaku. Urozmaicają potrawy, tworząc kontrast dla reszty składników, co sprawia, że kompozycja może wybrzmieć wyraźniej. Proponowany sos Sambal, w doskonałej cenie, to tradycyjny indonezyjski przysmak, który doda pikanterii wielu posiłkom. Jesteśmy największym w Polsce importerem tego produktu oraz jedną z hurtowni, która sprzedaje go najdłużej. Możemy więc polecić Państwu Sambal jako sos do kebaba albo dodatek do innych potraw przygotowywanych w domu lub lokalu gastronomicznym. Wiele lat doświadczenia w sprowadzaniu tego specjału skutkuje tym, że możemy ręczyć za jego smak oraz wysoką jakość.

Co sprawia, że sambal sauce jest wyjątkowy?

Przede wszystkim jego uniwersalność. Chociaż podstawą tego cenionego na całym świecie sosu Sambal Oelek jest ostra papryka chili oraz kwas octowy, to przygotowywany jest w wielu kombinacjach smakowych. W każdej z nich znajdują się ciekawe składniki, które razem tworzą wyjątkową kompozycję. Ta różnorodność sprawiła, że możemy zaproponować, np. odmiany: Sambal Verse Original Wendjoe lub wersję Light czy Premium Verse Sambal. Łączy je wykonanie z przecieru z papryki, atrakcyjna cena i niezwykły smak. Poszczególne rodzaje sosu Sambal różnią się od siebie intensywnością oraz poziomem ostrości. Polecamy zapoznać się z dokładnym opisem każdego z produktów.

Sos sambal - gdzie kupić w atrakcyjnej cenie?

Ofertę kierujemy głównie do lokali gastronomicznych, hurtowni i wszelkich zakładów, produkujących żywność. Ze względu na to, że nasi Klienci potrzebują dużych ilości produktów do przygotowywania wypieków na sprzedaż, proponujemy sos Sambal w wiaderkach o wadze 10 kg. Oferowane gramatury wyróżniają się korzystną ceną, dlatego zaufało nam tak wielu miłośników gotowania.

Do czego dodać pastę sambal?

To wyborny dodatek do wypieków, np. pieczywa, a także dań głównych z ryżem, makaronem lub kaszą. Wspaniale sprawdza się jako podstawa marynaty lub przyprawa do mięs grillowanych bądź smażonych. Niewielkie ilości sosów Sambal Verse Wendjoe mogą także wzbogacić smak sałatek oraz przystawek. Dostępne warianty sosu sprawdzą się doskonale w lokalach z kuchnią meksykańską, turecką, a nawet koreańską i oczywiście indonezyjską.