Ketchup

Dlaczego warto zamówić ketchup gastronomiczny w sklepie Fatic?

Zaprezentowany w niniejszej kategorii ketchup gastronomiczny to produkt skierowany do właścicieli restauracji, barów, budek, food-trucków i innych lokali gastronomicznych. Sięgając po tego typu ketchup - duże opakowanie liczące nawet 10 kg - możesz otrzymać niezbędny Ci produkt kulinarny w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo ketchup w dużym opakowaniu zamówiony hurtowo zapobiegnie sytuacji, w której klient chce zamówić posiłek, a w magazynie brakuje preferowanego przez niego sosu.

Gastronomiczny ketchup w wiaderku lub worku

W zależności od preferencji w sklepie Fatic możesz zamówić wybrany ketchup - duże opakowanie w formie worka lub wiaderka. Duży ketchup w wiaderku liczy 10 kg, a mniejszy ketchup w worku 3 kg. Mamy w ofercie ketchup łagodny i ketchup pikantny (ketchup ostry). Dodatkowo sprzedajemy ketchup gastronomiczny premium o zwiększonej zawartości koncentratu pomidorowego dla fanów sosu gęstszego i wyrazistszego smakowo.

Ponieważ ketchup gastronomiczny to nie wszystko, koniecznie zobacz także majonez gastronomiczny i musztardę gastronomiczną. Szczególnie zaś polecamy sos sambal, czyli indonezyjski sos z ostrej papryki.

Aktywne filtry