Left Banner

Zajmujemy się sprzedażą rozmaitych artykułów żywnościowych na dużą skalę. Nasza hurtownia przypraw, suszonych pomidorów, sosów i innych produktów od wielu lat zaopatruje rozmaite zakłady produkcyjne z całej Polski. Mogą więc Państwo zaufać nam w kwestii jakości artykułów oraz profesjonalizmu obsługi.

Zapewniamy dostawę artykułów spożywczych o doskonałej jakości, głębokim aromacie i wybornym smaku. Proponujemy smaczne pomidory, sosy i inne artykuły w konkurencyjnych cenach, adekwatnych do jakości. Dzięki temu będą mogli Państwo zaopatrzyć swoje hurtowe zakłady produkcyjne w duże ilości smakołyków, bez uszczerbku na firmowym budżecie.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione zaopatrzenie zostało dostarczone w jak najkrótszym czasie. Wobec tego sprawnie komponujemy zamówienie i szybko przekazujemy je do wysyłki.

Pomidory suszone hurt

Podstawą naszej oferty są warzywa, zarówno w formie suszonej, jak i konserwowej. To doskonała propozycja szczególnie dla wszelkich zakładów produkcyjnych, a także lokali oferujących kuchnię włoską, grecką i inne. Dostarczane przez nas suszone pomidory znajdują zastosowanie w sałatkach, sosach do mięsa, rybach, makaronach, ryżu, kaszach i ziemniakach, a także w wielu potrawach wegetariańskich, np. wytrawnych tartach, naleśnikach czy zupach.

To doskonały dodatek do przystawek, pieczywa lub serów i przekąsek. Polecamy je zarówno na zimno jak i na ciepło. Jesteśmy pewni, że w swoich zakładach doskonale wykorzystają Państwo potencjał naszych suszonych pomidorów.

Przyprawy hurt

Zajmujemy się nie tylko importem oraz dostawą suszonych pomidorów. Wśród naszych produktów do cateringów, dla firm gastronomicznych lub producentów mamy również ciekawe przyprawy, pochodzące z najdalszych zakątków świata. Cechują się one głębią i wyrazistością, doskonałą jakością oraz tym, że wystarczy szczypta, by wzbogacić kompozycję smaków żywności, np. z Państwa piekarni i nadać jej niezwykłego wyrazu.

Nasza hurtownia przypraw może zaproponować rozmaite produkty sypkie, np.:

  • bazylię,
  • chili,
  • curry,
  • kminek,
  • czosnek granulowany,
  • majeranek,
  • oregano,
  • imbir mielony,
  • pieprz biały oraz wiele innych przypraw, potrzebnych w niejednym lokalu gastronomicznym.

Catering zaopatrzenie - dostawa

Na przestrzeni lat, od kiedy nasza firma zaistniała na polskim rynku, podjęliśmy współpracę z wieloma zakładami gastronomicznymi oraz producentami. Dowozimy produkty zarówno dobrze znanym, jak i nowym punktom na kulinarnej mapie kraju. Od czasu, gdy założyliśmy firmę rynek bardzo się zmienił, a my dotrzymujemy mu kroku. Zaopatrujemy więc nie tylko piekarnie czy hurtownie zakładów produkcyjnych, ale także firmy cateringowe oraz mniejsze punkty z żywnością, które regularnie pojawiają się na ulicach miast.

Dostawy przypraw, pomidorów suszonych i innego zaopatrzenia

Staramy się, aby maksymalnie wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów i spełnić Państwa oczekiwania. Z tego powodu nasza oferta nie obejmuje jedynie sprzedaży i wysyłki zamówionych, do piekarni bądź hurtowni, przypraw czy sosów, ale także ich dowóz.

Dostarczamy zakupione artykuły, jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 150 zł. Możemy dowieźć produkty do miejsc znajdujących się na terenie Warszawy. W innych przypadkach proponujemy wysyłkę z dostawą przez kuriera.

right Banner